ssl چیست ؟

اگر بخواهیم درباره ssl توضیح دهیم می توانیم بگوییم که اس اس ال یک پروتکل اینترنتی برای انتقال ایمن اطلاعات بین مرورگر کاربر و وبسایت هایی است که کاربر از آن ها بازدید می کند. اطلاعاتی که بین کاربر و سایت ها رد و بدل می شود می تواند بسیار حساس باشد، مثل اطلاعات پرداخت ، اطلاعات ورود و …

دریافت ssl رایگان وردپرس | درخواست ssl رایگان

استفاده سایت ها از HTTP خطر حمله و دزدی اطلاعات توسط هکر ها را افزایش می دهد ، و حالا نوبت HTTPS است !

اگر وارد سایتی شدید و کنار آدرس سایت علامت قفل سبز رنگ دیدید مطمئن باشید که سایت از ssl استفاده می کند و  اطلاعات رد و بدل شده بین شما و سایت مذکور کاملا امن و رمزنگاری شده است.

هزینه گواهینامه ssl چقدر است ؟

هزینه دریافت گواهینامه یک ساله ssl بین ۳۰ تا ۲۲۰ دلار است که با توجه به شرایط فعلی اقتصادی اصلا مقرون به صرفه نیست ، در واقع هزینه دریافت گواهی ssl برای سایت ما با قیمت فعلی چیزی حدود ۳۰۰ تا ۲۲۰۰ هزار تومان خواهد بود !

دریافت ssl رایگان

مدیران و وب مستران محترام می توانند برای دریافت ssl رایگان و معتبر درخواست خود را از طریق فرم زیر ثبت کنند. بعد از تکمیل فرم نهایتا ظرف مدت سه روز اطلاعات مربوط به SSL از طریق تیم پشتیبانی آروسافت برای شما ایمیل خواهد شد.

اگر برای دریافت ssl رایگان تردید دارید ادامه همین بخش را مطالعه کنید و در صورتی که پاسخ سوالتون رو پیدا نکردین از طریق بخش نظرات در انتهای همین صفحه با ما در ارتباط باشید

دریافت ssl رایگان وردپرس | درخواست ssl رایگان

ssl رایگان معتبر است ؟

بله ، ssl های رایگانی که در اختیار شما قرار میگیرد از مجموعه Let,s Encrypt می باشد، با مراجعه به این سایت می توانید لیست سایت های معتبری که از این سرویس استفاده می کنند را ببینید.

مدت زمان این ssl ها چقدر است ؟

مدت زمان این ssl های رایگان از زمان تولید مولفه های مربوطه ۹۰ روز می باشد. با پایان مدت اعتبار آن ها می توانید مجددا درخواست خود را از همین صفحه برای ما ارسال کنید

ssl رایگان توسط آروسافت نصب می شود ؟

خیر ، ما فقط مولفه ها و فایل های مربوط به ssl را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم، نصب و راه اندازی آن به عهده پشتیبانی هاست و یا سایت شما خواهد بود.